Rabat dla fundacji - Lemur Sp. z o.o.

Kategorie

Szanowni Państwo,

Sklep Lemur rozpoczął akcję wspierania fundacji/stowarzyszeń działających na rzecz zwierząt będących w potrzebie.

Każdemu klientowi, który dokonuje dowolnego zakupu za kwotę min. 50 zł brutto automatycznie przydzielamy 2% rabatu. Możecie więc Państwo z niego skorzystać, zmniejszając tym samym kwotę do zapłaty lub przekazać ten rabat dla wybranej fundacji czy stowarzyszenia, które wspieramy.

Wystarczy jedynie wskazać wybraną Fundację podczas realizacji zamówienia.

Liczymy na Wasze WSPARCIE!

Poniżej prezentujemy fundacje i stowarzyszenia, których członkowie aktywnie, z oddaniem i często poświęceniem czasu wolnego pomagają potrzebującym zwierzętom. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ich stron internetowych oraz fanpage'ów, aby bliżej zapoznać się z ogromem ich pracy włożonej na rzecz najbardziej potrzebujących zwierząt.

1. Fundacja Serce dla Zwierząt                                                      

Serce Dla Zwierząt

ul. Baborowska 7/76, 01-464 Warszawa
NIP: 522-301-53-37, REGON: 147218676, KRS: 0000507867

Oficjalna strona: www.sercedlazwierzat.org

Facebook: FundacjaSerceDlaZwierzat

"Wiele lat pracy ze zwierzętami bezdomnymi, mnóstwo doświadczeń zarówno tych dobrych jak i złych, wolontariat w schroniskach, współpraca z fundacjami oraz lecznicami, nasza przyjaźń, ogromna pasja i serce dla zwierząt stały się inspiracją do stworzenia fundacji naszych marzeń. 

Fundacja Serce dla Zwierząt powstała z potrzeby serca. Jest organizacją charytatywną. Nie prowadzimy działalności gospodarczej. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za naszą pracę. 
Celem fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy bezpańskim, chorym, cierpiącym i porzuconym zwierzętom a także działalność adopcyjna, zwalczanie zjawiska bezdomności zwierząt, upowszechnianie i ochrona praw zwierząt."

________________________________________________________________________

2. Akcja "Zaginął Dom" 

działająca przy Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt VIVA! 

AkcjaZaginalDom

ul. Kawęczyńska 16/39, 03-772 Warszawa
NIP: 5252191290, REGON: 016409834, KRS: 0000135274

Oficjalna strona: www.zaginaldom.pl/

Facebook: ZaginalDom

"Akcja "Zaginął Dom" jest szeroko pojętym działaniem na rzecz zwiększenia ilości adopcji bezdomnych zwierząt. Chcemy poszerzyć wiedzę ludzi na temat nieszczęścia tysięcy zwierząt, które każdego roku tracą dom, by później resztę życia spędzić w schronisku. Niektóre z tych zwierząt nigdy do schroniska nie trafiają, umierają na ulicach miast lub na uliczkach wsi, w lasach i różnych innych miejscach gdzie jest zimno, głodno i bardzo samotnie...

Razem zdziałamy więcej :))

Jest to kampania, która nie ma za zadanie kojarzyć się z jedną organizacją czy schroniskiem, a jedynie z bezdomnymi, potrzebującymi pomocy zwierzakami. Jest to platforma łącząca działania tych, którzy pomogli i znaleźli się w trudnej sytuacji z tymi, którzy będąc wrażliwymi na los zwierząt chcą pomagać "pomagaczom"!

Prywatne osoby boją się odpowiedzialności jaka wiąże się z pomocą bezdomnemu zwierzakowi, dlatego tak wiele samotnych, rannych i przerażonych zwierząt wciąż umiera na ulicach.

Dajemy możliwość zorganizowania zbiórki funduszy na pomoc takiemu zwierzęciu. Nagłaśniamy te historie przez co zwiększamy ich szanse na znalezienie nowego domu i edukujemy ludzi jak mogą pomagać. Sprawiamy, że działalność na rzecz zwierząt przestaje wydawać się tak trudna.

Im więcej nas będzie tym więcej zdziałamy! Bo to właśnie MY - zwykli, prywatni ludzie, mamy największą siłę i to właśnie MY jesteśmy najczęściej tam gdzie zwierzę potrzebuje pomocy. Nie oglądajmy się na innych! Działajmy!!!

Zaginął Dom w miarę swoich możliwości pomaga również osobom, które mają swojego prywatnego zwierzaka, ale z powodów finansowych nie mogą opłacić mu np. drogiego leczenia. Nie odwracamy się od nich jeśli naprawdę kochają swojego pupila i naprawdę są w trudnej sytuacji - pomagamy! Bo kiedyś może przyjść taka chwila, w której każdy z nas może potrzebować pomocy…"

________________________________________________________________________

3. Fundacja "Zmieńmy Świat" 

Fundacja Zmieńmy Świat

ul. Lwowska 55, 33-100 Tarnów
NIP: 873 29 23 429  Regon: 852631933  KRS: 0000124918

Oficjalna strona: www.fundacjazmienmyswiat.tarnow.pl/

Facebook: Fundacja Zmieńmy Świat

Działamy na rzecz właściwego i humanitarnego obchodzenia się ze zwięrzętami, zapewnienia im właściwych warunków bytowania, zajmujemy czynną postawę przy zwalczaniu przejawów okrutnego traktowania zwierząt, organizujemy wiele kampanii społecznych. Prowadzimy koci azyl oraz szpitalik dla kotów  do którego trafiają koty po wypadkach, po sterylizacji i innych zdarzeniach losowych. Kiedy koty wracają do zdrowia, socjalizujemy je i szukamy im domów.   Pomagamy kilkuset kotom na mieście oraz poza miastem dokarmiające je, lecząc i sterylizując. Od 2015 roku działa też szpitalik dla bezdomnych kotów w Nowym Targu.  Koty są naszą pasją i miłością.

Wszyscy pracujemy społecznie, nie mamy dotacji, działamy tylko i wyłącznie dzięki darowiznom osób prywatnych i 1% od podatku. Posiadamy statu organizacji pożytku publicznego od  2004 roku z działamy już od 2002 roku.

Naszą misją i celem jest stworzenie humanitarnego i sprawiedliwego świata dla ludzi i nie-ludzi, wolnego od okrucieństwa i wyzysku. Pomagamy, edukujemy, inspirujemy.  Wyadoptowaliśmy ponad 1400 zwierząt, kotów i psów, wysterylizowaliśmy ponad ok 2500 kotów, pomogliśmy kilkuset zwierzętom finansując ich leczenie, sterylizację, organizując transporty, szukając im domów, przeprowadziliśmy setki wizyt po-adopcyjnych, prowadzimy zajęcia z felinoterapii dla dzieci niepełnosprawnych i autystycznych. Twoja pomoc i wsparcie pozwoli nam zrobić więcej. Pozwoli zrealizować wiele nowych projektów na rzecz zwierząt   Nasza fundacja to społeczność ludzi którzy podzielają te same idee i wartości.

Zapraszamy dołącz do nas, wesprzyj nasze działania,  pomóż w utrzymaniu kociego azylu i kociego szpitalika.

________________________________________________________________________


sklep zoologiczny