Zabawki i akcesoria dla świnki morskiej i chomika | Sklep - Lemur Sp. z o.o.

Kategorie

Akcesoria dla chomika, świnki morskiej i innych małych zwierząt

W wielu domach jest miejsce na zwierzęcego pupila. Są takie, w których obok psa, kota i rybek znajdziemy też gryzonia i ptaka. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na taką rozmaitość, a tym bardziej na duże, wymagające regularnych spacerów i odpowiedniej tresury zwierzę. W takiej sytuac...

Akcesoria dla chomika, świnki morskiej i innych małych zwierząt

W wielu domach jest miejsce na zwierzęcego pupila. Są takie, w których obok psa, kota i rybek znajdziemy też gryzonia i ptaka. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na taką rozmaitość, a tym bardziej na duże, wymagające regularnych spacerów i odpowiedniej tresury zwierzę. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem dla miłośników czworonogów jest wybór niewielkiego zwierzęcia, takiego jak chomik, świnka morska, królik czy inny gryzoń. Wbrew obiegowym opiniom, nawiązanie z małym pupilem więzi jest możliwe i pozwala czerpać wiele radości z kontaktu z nim. W kontaktach z dziećmi, które nie są uczulone na sierść i inne alergeny, zwierzęta te nie stanowią zagrożenia, a pozwalają nauczyć się odpowiedzialności i nawiązywania relacji nie tylko z żywym domowym stworzeniem, ale także z otaczającym światem.

Sklep lemur.com.pl oferuje szeroki wybór karm i akcesoriów. Znajdziecie Państwo u nas na przykład akcesoria dla chomika - klatki, poidła, podłoża, różnego typu sprzęty potrzebne do urządzenia małemu gryzoniowi wygodnego miejsca do życia. Nasz sklep oferuje także zabawki dla świnki morskiej czy chomika, m.in. kołowrotki i gryzaki. Mamy także akcesoria dla królików i myszek oraz wielu innych gatunków małych gryzoni.

Akcesoria dla świnek morskich, chomików, królików, myszy, szczurów, koszatniczek, jeży, fretek czy szynszyli, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie, to produkty od sprawdzonych, renomowanych wytwórców.

Więcej

Małe zwierzęta 

Jest 24 produktów.
na stronę
0 Opini(e)

Przysmak dla gryzoni w kształcie burgera

2,70 zł 4,50 zł -40%
Obniżona cena!
W magazynie
1 Opini(e)

Nylonowe szelki i smycz dla kociąt i małych kotów

8,68 zł 14,46 zł -40%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Opini(e)

Miski ceramiczne przeznaczone dla gryzoni

4,37 zł 7,28 zł -40%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Opini(e)

Pełnoporcjowy pokarm dla szczurów Saszetka 500g

3,50 zł 5,83 zł -40%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Opini(e)

Pełnoporcjowy pokarm dla szynszyli

5,07 zł 8,45 zł -40%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 24 elementów
sklep zoologiczny