Pokarm dla chomika | Najlepszy pokarm dla małych gryzoni | Sklep Lemur - Lemur Sp. z o.o.

Kategorie

Pokarm dla chomika

Chomik to często jedno z pierwszych zwierząt, które trafia do naszych domów, gdy decydujemy się przyjąć inne niż rybki żywe stworzenie pod swój dach. Jest nieduży, ma mało zróżnicowane potrzeby żywieniowe – wystarczy podawać mu gotowy pokarm dla chomika i wybrane warzywa oraz owoce. Chomik nie wymaga spacerów i absorbujących c...

Pokarm dla chomika

Chomik to często jedno z pierwszych zwierząt, które trafia do naszych domów, gdy decydujemy się przyjąć inne niż rybki żywe stworzenie pod swój dach. Jest nieduży, ma mało zróżnicowane potrzeby żywieniowe – wystarczy podawać mu gotowy pokarm dla chomika i wybrane warzywa oraz owoce. Chomik nie wymaga spacerów i absorbujących czasowo zabaw, a jednocześnie dość łatwo go oswoić i nawiązać z nim kontakt. W opiece nad tym małym gryzoniem ważne jest przygotowanie odpowiedniego habitatu - miejsca zamieszkania, w którym chomik znajdzie strefę do spania, posilania się, zabiegów higienicznych, zabawy i wypoczynku. Należy także zatroszczyć się o dostęp do wody i gryzaków.

Sklep lemur.com.pl oferuje artykuły dla gryzoni, w tym karmy, klatki, podłoża, akcesoria i zabawki. Znajdziecie Państwo u nas m.in. poidła, kołowrotki, siano czy pokarm dla chomika.

Więcej

Chomiki 

Brak produktów w tej kategorii.
sklep zoologiczny